Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kuří oko. Co znamená pojem Kuří oko z kategorie Lékařství?

Co je to Kuří oko? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kuří oko?

Kuří oko je nepříjemnost, která vzniká na nohách jako důsledek nevhodné obuvi. Jedná se o ztvrdlou kůži, otlak podobný mozolu, na dotek bolestivý. Kuří oko může odstranit pedikérka, nebo lze v lékárně zakoupit náplast na kuří oka.

Význam slova, termín, co je to Kuří oko? Definice odborného termínu, slova Kuří oko. Co znamená pojem Kuří oko z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Kuří oko? s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Kuří oko je v sekci Lékařství

Klíčová slova: význam pojmu, přesný výraz, popis, význam, informace, slovník, definice, význam slova, synonymum, přesný význam, wiki, pojem, Kuří oko, Lékařství, co znamená, Kuří oko

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kuří oko? resp. co přesně znamená slovo Kuří oko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kuří oko, odpověď na dotaz co je to Kuří oko?. Víte např. kdo to je Buddha? Znáte a víte kdo je Paul McCartney? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.