Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kontraindikace. Co znamená pojem Kontraindikace z kategorie Lékařství?

Co to je Kontraindikace? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Kontraindikace

Kontraindikace je nežádoucí účinek v případě užívání nějakého léku. Jde o případ, kdy je účinek nějakého léku negativně ovlivňován současným užíváním jiného přípravku. Případné kontraindikace jsou vždy uvedeny v příbalovém letáku a lékař by měl předtím, než vystaví předpis na nějaký lék, vždy zjišťovat, zda nemůže dojít k vzájemnému ovlivnění tohoto léku s jiným přípravkem, který pacient užívá.

Význam slova, termín, co je to Kontraindikace? Odborný termín, výraz, slovo Kontraindikace. Co znamená pojem Kontraindikace z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Kontraindikace můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Kontraindikace je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: termín, význam, synonymum, význam slova, Lékařství, heslo, pojem, přesný význam, popis, slovník, formulace, přesný výraz, co znamená, co to je, význam pojmu, vysvětlení

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Kontraindikace? resp. jaká je definice termínu Kontraindikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontraindikace, odpověď na dotaz co je to Kontraindikace?. Víte např. kdo to je Teta? Znáte a víte kdo je Farizej? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.