Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kontraindikace. Co znamená pojem Kontraindikace z kategorie Lékařství?

Co to je Kontraindikace? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kontraindikace?

Kontraindikace je nežádoucí účinek v případě užívání nějakého léku. Jde o případ, kdy je účinek nějakého léku negativně ovlivňován současným užíváním jiného přípravku. Případné kontraindikace jsou vždy uvedeny v příbalovém letáku a lékař by měl předtím, než vystaví předpis na nějaký lék, vždy zjišťovat, zda nemůže dojít k vzájemnému ovlivnění tohoto léku s jiným přípravkem, který pacient užívá.

Význam slova, termín, co je to Kontraindikace? Odborný termín, výraz, slovo Kontraindikace. Co znamená pojem Kontraindikace z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Kontraindikace s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Kontraindikace je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: popis, co to je, slovo, synonymum, Lékařství, co znamená, wiki, význam, přesný význam, definice, pojem, formulace, Kontraindikace, informace, slovník

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kontraindikace? resp. jaká je definice termínu Kontraindikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontraindikace, odpověď na dotaz co je to Kontraindikace?. Víte např. kdo to je Občan? Znáte a víte kdo je Snob? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.