Co je to?
Definice výrazu, termínu Kolísavý tlak. Co znamená odborný pojem Kolísavý tlak z kategorie Lékařství?

Co je to Kolísavý tlak? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kolísavý tlak

Kolísavý tlak je velmi nebezpečným onemocněním. Stav cév ovlivňují velké změny, působící jako nárazy. Hrozí pak častěji uvolnění krevních sraženin z cévní stěny, což se může stát příčinou embolie či trombózy. Kolísavý tlak se většinou dědí, mají ho také lidé s nedostatkem pohybu.
Řešením je pravidelný dohled lékaře, užívání předepsaných léků, dostatek odpočinku, aktivní pohyb, vyrovnaná strava a dostatek tekutin a také celkové zklidnění.

Význam slova, termín, co je to Kolísavý tlak? Definice výrazu, termínu Kolísavý tlak. Co znamená odborný pojem Kolísavý tlak z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kolísavý tlak? Potom se o definici podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Kolísavý tlak se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: termín, význam, přesný význam, wiki, pojem, formulace, slovo, význam pojmu, co znamená, vysvětlení, Kolísavý tlak, popis, význam slova, synonymum, slovník, Lékařství

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Kolísavý tlak? resp. jaký je význam slova Kolísavý tlak? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kolísavý tlak, odpověď na dotaz co je to Kolísavý tlak?. Víte např. kdo to je Petr Hapka? Znáte a víte kdo je Ombudsman? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Lékařství Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.