Co je to?
Definice odborného termínu, slova Karité. Co znamená pojem Karité z kategorie Lékařství?

Co je to Karité? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Karité?

Karité je častou složkou přírodní kosmetiky, různých ošetřujících balzámů, tělových másel a podobně. Karité je "máslo" vyráběné z ořechů afrického stromu shea tree. Používá se ke zjemnění a regeneraci velmi suché a namáhané pleti. Kosmetiku s karité ocení i lidé s kožními nemocemi jako jsou lupénka nebo ekzémy.

Význam slova, termín, co je to Karité? Definice odborného termínu, slova Karité. Co znamená pojem Karité z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Karité? se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Karité je v sekci Lékařství

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, popis, co znamená, co to je, slovník, význam, termín, slovo, Lékařství, informace, synonymum, formulace, Lékařství, definice

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Karité? resp. co znamená slovo Karité? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Karité, odpověď na dotaz co je to Karité?. Víte např. kdo to je Preceptor? Znáte a víte kdo je Jiří Rusnok? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem