Co je to?
Definice odborného termínu, slova Karité. Co znamená pojem Karité z kategorie Lékařství?

Co je to Karité? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Karité

Karité je častou složkou přírodní kosmetiky, různých ošetřujících balzámů, tělových másel a podobně. Karité je "máslo" vyráběné z ořechů afrického stromu shea tree. Používá se ke zjemnění a regeneraci velmi suché a namáhané pleti. Kosmetiku s karité ocení i lidé s kožními nemocemi jako jsou lupénka nebo ekzémy.

Význam slova, termín, co je to Karité? Definice odborného termínu, slova Karité. Co znamená pojem Karité z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Karité patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: význam pojmu, definice, co to je, heslo, synonymum, informace, Lékařství, pojem, slovo, Karité, wiki, vysvětlení, význam, přesný výraz, Karité, co znamená

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Karité? resp. jaký je význam slova Karité? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Karité, odpověď na dotaz co je to Karité?. Víte např. kdo to je Skopčák? Znáte a víte kdo je Voayer? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Karité i v jiných kategoriích (než Lékařství). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem