Co je to?
Definice odborného termínu, slova Karité. Co znamená pojem Karité z kategorie Lékařství?

Co je to Karité? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Karité?

Karité je častou složkou přírodní kosmetiky, různých ošetřujících balzámů, tělových másel a podobně. Karité je "máslo" vyráběné z ořechů afrického stromu shea tree. Používá se ke zjemnění a regeneraci velmi suché a namáhané pleti. Kosmetiku s karité ocení i lidé s kožními nemocemi jako jsou lupénka nebo ekzémy.

Význam slova, termín, co je to Karité? Definice odborného termínu, slova Karité. Co znamená pojem Karité z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Karité sdílet s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Karité patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, vysvětlení, termín, význam pojmu, význam, definice, popis, přesný význam, popis, význam slova, slovo, Karité

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Karité? resp. co znamená Karité? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Karité, odpověď na dotaz co je to Karité?. Víte např. kdo to je Preceptor? Znáte a víte kdo je Jiří Rusnok? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem