Co je to?
Definice výrazu, termínu Kalcifikace. Co znamená odborný pojem Kalcifikace z kategorie Lékařství?

Co je to Kalcifikace? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kalcifikace?

Kalcifikace neboli česky zvápenatění znamená chorobné ukládání vápníku v tkáních, v nichž se běžně nevyskytuje (např. vnitřní stěna cév).

Význam slova, termín, co je to Kalcifikace? Definice výrazu, termínu Kalcifikace. Co znamená odborný pojem Kalcifikace z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kalcifikace s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Kalcifikace je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: heslo, Lékařství, formulace, pojem, co znamená, význam pojmu, Kalcifikace, význam slova, popis, význam, popis, definice, co to je

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kalcifikace? resp. jaká je definice termínu Kalcifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kalcifikace, odpověď na dotaz co je to Kalcifikace?. Víte např. kdo to je Soumař? Znáte a víte kdo je Angiolog? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kalcifikace v jiné sekci než Lékařství. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?