Co je to?
Definice výrazu, termínu Kalcifikace. Co znamená odborný pojem Kalcifikace z kategorie Lékařství?

Co je to Kalcifikace? Význam slova

Co znamená termín Kalcifikace? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Kalcifikace neboli česky zvápenatění znamená chorobné ukládání vápníku v tkáních, v nichž se běžně nevyskytuje (např. vnitřní stěna cév).

Význam slova, termín, co je to Kalcifikace? Definice výrazu, termínu Kalcifikace. Co znamená odborný pojem Kalcifikace z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Kalcifikace se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: wiki, informace, synonymum, Kalcifikace, přesný význam, význam, slovník, význam pojmu, formulace, přesný výraz, vysvětlení, Lékařství, slovo, pojem, Kalcifikace, popis

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Kalcifikace? resp. jaký je význam slova Kalcifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kalcifikace, odpověď na dotaz co je to Kalcifikace?. Víte např. kdo to je Pohrobek? Znáte a víte kdo je Teta? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kalcifikace v jiné sekci než Lékařství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?