Co je to?
Definice výrazu, termínu Kalcifikace. Co znamená odborný pojem Kalcifikace z kategorie Lékařství?

Co je to Kalcifikace? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Kalcifikace

Kalcifikace neboli česky zvápenatění znamená chorobné ukládání vápníku v tkáních, v nichž se běžně nevyskytuje (např. vnitřní stěna cév).

Význam slova, termín, co je to Kalcifikace? Definice výrazu, termínu Kalcifikace. Co znamená odborný pojem Kalcifikace z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Kalcifikace) můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Kalcifikace patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: co znamená, význam pojmu, informace, co to je, pojem, slovo, přesný výraz, vysvětlení, význam slova, Lékařství, Kalcifikace, význam, synonymum, slovník, wiki

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Kalcifikace? resp. jaký je přesný význam slova Kalcifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kalcifikace, odpověď na dotaz co je to Kalcifikace?. Víte např. kdo to je Soumař? Znáte a víte kdo je Angiolog? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Kalcifikace hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?