Co je to?
Definice výrazu, termínu Kalcifikace. Co znamená odborný pojem Kalcifikace z kategorie Lékařství?

Co je to Kalcifikace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kalcifikace

Kalcifikace neboli česky zvápenatění znamená chorobné ukládání vápníku v tkáních, v nichž se běžně nevyskytuje (např. vnitřní stěna cév).

Význam slova, termín, co je to Kalcifikace? Definice výrazu, termínu Kalcifikace. Co znamená odborný pojem Kalcifikace z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Kalcifikace můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Kalcifikace je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: definice, co znamená, co to je, informace, synonymum, pojem, význam pojmu, vysvětlení, Lékařství, Kalcifikace, slovo, Lékařství, přesný význam, heslo, slovník, význam slova

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Kalcifikace? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Kalcifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kalcifikace, odpověď na dotaz co je to Kalcifikace?. Víte např. kdo to je Roman Šebrle? Znáte a víte kdo je Teta? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Lékařství Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?