Co je to?
Definice výrazu, termínu Kalcifikace. Co znamená odborný pojem Kalcifikace z kategorie Lékařství?

Co je to Kalcifikace? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Kalcifikace?

Kalcifikace neboli česky zvápenatění znamená chorobné ukládání vápníku v tkáních, v nichž se běžně nevyskytuje (např. vnitřní stěna cév).

Význam slova, termín, co je to Kalcifikace? Definice výrazu, termínu Kalcifikace. Co znamená odborný pojem Kalcifikace z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Kalcifikace? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Kalcifikace patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: informace, význam slova, slovník, vysvětlení, Kalcifikace, wiki, synonymum, heslo, formulace, přesný výraz, popis, slovo, pojem, popis, význam pojmu

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Kalcifikace? resp. jaký je přesný význam slova Kalcifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kalcifikace, odpověď na dotaz co je to Kalcifikace?. Víte např. kdo to je Soumař? Znáte a víte kdo je Angiolog? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?