Co je to?
Odborný výraz, definice slova Imunologie. Co znamená pojem Imunologie z kategorie Lékařství?

Co je to Imunologie? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Imunologie?

Imunologie je vědní obor, který se zabývá imunitním systémem a jeho fungováním. Počátky imunologie pocházejí již z 10. století, kdy byly v Číně učiněny první pokusy k získání imunity proti pravým neštovicím. Imunologie přinesla nejen vakcinační programy, ale i imunoterapii, biologickou léčbu lidských onemocnění. K tomu se využívají především uměle vytvářené monoklonální protilátky. Imunologii je možno rozdělit podle funkce, kterou plní, na vrozenou imunitu a adaptivní imunitu.

Význam slova, termín, co je to Imunologie? Odborný výraz, definice slova Imunologie. Co znamená pojem Imunologie z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Imunologie můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Imunologie je v sekci Lékařství

Klíčová slova: přesný význam, heslo, definice, význam pojmu, termín, co to je, wiki, formulace, pojem, slovník, Imunologie, vysvětlení, slovo, informace, Lékařství

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Imunologie? resp. co znamená slovo Imunologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imunologie, odpověď na dotaz co je to Imunologie?. Víte např. kdo to je Heretik? Znáte a víte kdo je George Soros? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Imunologie hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.