Co je to?
Definice výrazu Imunoglobulin. Co znamená odborný pojem Imunoglobulin z kategorie Lékařství?

Co to je Imunoglobulin? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Imunoglobulin?

Imunoglobulin neboli česky protilátka je protein, který jako součást imunitního systému dokáže poznat a zničit cizí látky, tedy viry nebo bakterie a zajišťuje tak ochranu organismu před nemocemi a infekcemi.

Význam slova, termín, co je to Imunoglobulin? Definice výrazu Imunoglobulin. Co znamená odborný pojem Imunoglobulin z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Imunoglobulin) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Imunoglobulin patří do sekce Lékařství

Co znamená pojem Imunoglobulin? Definice slova, termínu z Wikipedie

Protilátka (imunoglobulin) je protein, který je schopen jako součást imunitního systému identifikovat a zneškodnit cizí objekty (bakterie a viry) v těle. Protilátky jsou nositeli humorální imunity. Jsou krevní bílkoviny vznikající v mízní tkáni.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: popis, přesný význam, definice, popis, význam pojmu, pojem, vysvětlení, wiki, co znamená, přesný výraz, slovo, význam, Lékařství, co to je, heslo

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Imunoglobulin? resp. co znamená Imunoglobulin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imunoglobulin, odpověď na dotaz co je to Imunoglobulin?. Víte např. kdo to je Hejtman? Znáte a víte kdo je Dyslektik? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Imunoglobulin i v jiných kategoriích (než Lékařství). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.