Co je to?
Definice výrazu Imunoglobulin. Co znamená odborný pojem Imunoglobulin z kategorie Lékařství?

Co to je Imunoglobulin? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Imunoglobulin?

Imunoglobulin neboli česky protilátka je protein, který jako součást imunitního systému dokáže poznat a zničit cizí látky, tedy viry nebo bakterie a zajišťuje tak ochranu organismu před nemocemi a infekcemi.

Význam slova, termín, co je to Imunoglobulin? Definice výrazu Imunoglobulin. Co znamená odborný pojem Imunoglobulin z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Imunoglobulin s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Imunoglobulin se nachází v sekci Lékařství

Co znamená pojem Imunoglobulin? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Protilátka (imunoglobulin) je protein, který je schopen jako součást imunitního systému identifikovat a zneškodnit cizí objekty (bakterie a viry) v těle. Protilátky jsou nositeli humorální imunity. Jsou krevní bílkoviny vznikající v mízní tkáni.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: popis, slovník, význam pojmu, wiki, co to je, popis, přesný význam, pojem, Lékařství, význam, synonymum, informace, vysvětlení, co znamená, heslo

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Imunoglobulin? resp. co to je Imunoglobulin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imunoglobulin, odpověď na dotaz co je to Imunoglobulin?. Víte např. kdo to je Hejtman? Znáte a víte kdo je Dyslektik? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Imunoglobulin i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.