Co je to?
Odborný výraz, definice slova Impotence. Co znamená pojem Impotence z kategorie Lékařství?

Co je to Impotence? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Impotence?

Impotence je označení pro dlouhodobé obtíže s erekcí – a to jak jejím dosažením, tak udržením při více než polovině pokusů o sexuální styk. Impotence, jinak též erektilní dysfunkce, patří k nejčastějším sexuálním poruchám u mužů nad 40 let věku.
Rizikovými faktory impotence jsou věk, špatná životospráva, pravidelný příjem alkoholu, kouření, únava, psychické problémy, cévní choroby, léky, operace páteře a míchy.


Co je to Impotence? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Impotence. Co znamená pojem Impotence z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Impotence se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: terminologie, Impotence, odborný výraz, Lékařství, význam, pojem, Lékařství, přesný význam, co znamená, synonymum, terminus technicus, wiki, lexikon, definice, termín, význam slova, přesný výraz, odborné názvosloví


Pojem Impotence je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Impotence

Zkusit najít výraz Impotence ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Impotence ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Impotence ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Impotence ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Impotence ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Impotence ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Impotence například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Impotence? resp. jaký je význam pojmu Impotence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Impotence, odpověď na dotaz co je to Impotence?. Víte např. kdo to je Jackie Chan? Znáte a víte kdo je Petr Novotný? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Lékařství Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.