Co je to?
Odborný výraz, definice slova Impotence. Co znamená pojem Impotence z kategorie Lékařství?

Co je to Impotence? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Impotence?

Impotence je označení pro dlouhodobé obtíže s erekcí – a to jak jejím dosažením, tak udržením při více než polovině pokusů o sexuální styk. Impotence, jinak též erektilní dysfunkce, patří k nejčastějším sexuálním poruchám u mužů nad 40 let věku.
Rizikovými faktory impotence jsou věk, špatná životospráva, pravidelný příjem alkoholu, kouření, únava, psychické problémy, cévní choroby, léky, operace páteře a míchy.

Význam slova, termín, co je to Impotence? Odborný výraz, definice slova Impotence. Co znamená pojem Impotence z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Impotence sdílejte s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Impotence je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: Impotence, význam slova, definice, slovník, wiki, vysvětlení, přesný význam, co znamená, Lékařství, co to je, heslo, popis, slovo, pojem, termín, Lékařství

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Impotence? resp. co vlastně znamená slovo Impotence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Impotence, odpověď na dotaz co je to Impotence?. Víte např. kdo to je Farář? Znáte a víte kdo je Hinduista? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Lékařství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.