Co je to?
Definice výrazu Hlezno. Co znamená odborný pojem Hlezno z kategorie Lékařství?

Co to je Hlezno? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Hlezno

Lidské tělo v sobě má řadu zajímavostí, které zůstávají běžnému člověku skryty. Jedním z těchto tajů je i hlezno. Hlezenní kloub je kloub složený ze tří kostí - hlezenní, holenní a lýtkové. Hlezenní kloub je jednoosý kloub kladkový s jedním stupněm volnosti pohybu. Kloubní pouzdro je vepředu a vzadu poměrně slabé, zesílené vazy po stranách.

Význam slova, termín, co je to Hlezno? Definice výrazu Hlezno. Co znamená odborný pojem Hlezno z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Hlezno je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: přesný význam, pojem, slovo, co znamená, Lékařství, slovník, význam slova, Hlezno, Lékařství, wiki, Hlezno, přesný výraz, co to je, význam, význam pojmu, formulace

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Hlezno? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Hlezno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hlezno, odpověď na dotaz co je to Hlezno?. Víte např. kdo to je Ovčan? Znáte a víte kdo je Džihádista? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Lékařství U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?