Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Gynekomastie. Co znamená pojem Gynekomastie z kategorie Lékařství?

Co to je Gynekomastie? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Gynekomastie?

Gynekomastie je název pro stav prsou u chlapců i mužů. Prsa jsou abnormálně zvětšená a mohou připomínat prsa ženská. Gynekomastií mohou trpět starší muži, chlapci pubertálního věku nebo novorozenci.
Nejedná se o závažný stav, důsledkem může být bolest na prsou nebo psychické problémy – rozpaky a snížené sebevědomí.

Význam slova, termín, co je to Gynekomastie? Odborný termín, výraz, slovo Gynekomastie. Co znamená pojem Gynekomastie z kategorie Lékařství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Gynekomastie se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: Lékařství, slovník, význam, definice, formulace, vysvětlení, popis, význam pojmu, význam slova, Lékařství, termín, slovo, informace, co znamená, synonymum, wiki

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Gynekomastie? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Gynekomastie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gynekomastie, odpověď na dotaz co je to Gynekomastie?. Víte např. kdo to je Mikejepan? Znáte a víte kdo je James Cameron? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Gynekomastie hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.