Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Gynekomastie. Co znamená pojem Gynekomastie z kategorie Lékařství?

Co to je Gynekomastie? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Gynekomastie?

Gynekomastie je název pro stav prsou u chlapců i mužů. Prsa jsou abnormálně zvětšená a mohou připomínat prsa ženská. Gynekomastií mohou trpět starší muži, chlapci pubertálního věku nebo novorozenci.
Nejedná se o závažný stav, důsledkem může být bolest na prsou nebo psychické problémy – rozpaky a snížené sebevědomí.

Význam slova, termín, co je to Gynekomastie? Odborný termín, výraz, slovo Gynekomastie. Co znamená pojem Gynekomastie z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Gynekomastie můžete sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Gynekomastie je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: vysvětlení, termín, co znamená, popis, pojem, formulace, přesný výraz, význam slova, přesný význam, význam pojmu, Lékařství, slovník, Lékařství, informace, co to je, synonymum

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Gynekomastie? resp. co to je Gynekomastie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gynekomastie, odpověď na dotaz co je to Gynekomastie?. Víte např. kdo to je Prorektor? Znáte a víte kdo je James Cameron? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.