Co je to?
Definice výrazu, termínu Foniatrie. Co znamená odborný pojem Foniatrie z kategorie Lékařství?

Co je to Foniatrie? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Foniatrie?

Foniatrie je specializovaný lékařský obor, spadá do oblasti otorinolaryngologie. Zaměřuje se na vyšetření těch funkcí lidského těla, která slouží ke sdělování, tedy hlasu, řeči a sluchu a léčení jejich onemocnění a poruch.
Foniatrie se zabývá také rehabilitací těchto funkcí. Využívá nejmodernější lékařskou techniku, aby odstranila jak vrozené, tak získané poruchy nejrůznějšího rázu a původu.

Význam slova, termín, co je to Foniatrie? Definice výrazu, termínu Foniatrie. Co znamená odborný pojem Foniatrie z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Foniatrie je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: popis, Foniatrie, Foniatrie, pojem, přesný význam, definice, slovník, přesný výraz, termín, informace, synonymum, význam pojmu, slovo, význam slova, vysvětlení, formulace

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Foniatrie? resp. co vlastně znamená slovo Foniatrie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Foniatrie, odpověď na dotaz co je to Foniatrie?. Víte např. kdo to je Živnostník? Znáte a víte kdo je Ben Cristovao? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.