Co je to?
Definice výrazu, termínu Flegmóna. Co znamená odborný pojem Flegmóna z kategorie Lékařství?

Co je to Flegmóna? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Flegmóna

Jakýkoliv neohraničený bakteriální zánět v měkkých tkáních těla se nazývá flegmóna. Zánět se projevuje v končetinách a velice rychle postupuje. V mnoha případech se spolu s flegmónou dostavuje horečka. Nutná je léčba za pomoci antibiotik nebo dokonce chirurgické řešení. Pokud by pacient zanedbal léčení, pravděpodobně by o končetinu přišel.

Význam slova, termín, co je to Flegmóna? Definice výrazu, termínu Flegmóna. Co znamená odborný pojem Flegmóna z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Flegmóna? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Flegmóna je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: přesný výraz, Flegmóna, formulace, definice, pojem, popis, Lékařství, slovník, heslo, slovo, vysvětlení, informace, Lékařství, co to je, význam pojmu, wiki

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Flegmóna? resp. jaký je význam slova Flegmóna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flegmóna, odpověď na dotaz co je to Flegmóna?. Víte např. kdo to je Harley Quinn? Znáte a víte kdo je Quasimodo? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Flegmóna hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde