Co je to?
Odborný výraz, definice slova Fibrom. Co znamená pojem Fibrom z kategorie Lékařství?

Co je to Fibrom? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Fibrom?

Fibrom je označení nezhoubného kožního útvaru. Nejčastěji má podobu "přívěsku" kulatého nebo válcovitého tvaru s tenkou stopkou a bývá červenohnědý. Většinou se jedná o kosmetický problém, který lze snadno odstranit pomocí malého chirurgického zásahu.

Význam slova, termín, co je to Fibrom? Odborný výraz, definice slova Fibrom. Co znamená pojem Fibrom z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Fibrom? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Fibrom je v sekci Lékařství

Co znamená pojem Fibrom? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

fibrom = nádorově pozměněné fibrocyty, buňky vaziva, podle množství kolagenu se dělí na tvrdý a měkký fibrom.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: formulace, význam slova, synonymum, wiki, pojem, co to je, slovo, heslo, popis, informace, přesný výraz, Fibrom, co znamená, přesný význam, popis

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Fibrom? resp. jaký je význam slova Fibrom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fibrom, odpověď na dotaz co je to Fibrom?. Víte např. kdo to je Modista? Znáte a víte kdo je Suflér? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.