Co je to?
Odborný výraz, definice slova Fibrom. Co znamená pojem Fibrom z kategorie Lékařství?

Co je to Fibrom? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Fibrom

Fibrom je označení nezhoubného kožního útvaru. Nejčastěji má podobu "přívěsku" kulatého nebo válcovitého tvaru s tenkou stopkou a bývá červenohnědý. Většinou se jedná o kosmetický problém, který lze snadno odstranit pomocí malého chirurgického zásahu.

Význam slova, termín, co je to Fibrom? Odborný výraz, definice slova Fibrom. Co znamená pojem Fibrom z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Fibrom? Pak se o tuto stránku podělte se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Fibrom je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: význam pojmu, definice, Lékařství, přesný výraz, synonymum, slovo, Fibrom, termín, informace, vysvětlení, heslo, slovník, význam, wiki, formulace, Fibrom

Co označuje termín Fibrom? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

fibrom = nádorově pozměněné fibrocyty, buňky vaziva, podle množství kolagenu se dělí na tvrdý a měkký fibrom.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Fibrom? resp. jaký je význam slova Fibrom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fibrom, odpověď na dotaz co je to Fibrom?. Víte např. kdo to je Portáš? Znáte a víte kdo je Děvkař? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.