Co je to?
Odborný výraz, definice slova Fibrom. Co znamená pojem Fibrom z kategorie Lékařství?

Co je to Fibrom? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Fibrom?

Fibrom je označení nezhoubného kožního útvaru. Nejčastěji má podobu "přívěsku" kulatého nebo válcovitého tvaru s tenkou stopkou a bývá červenohnědý. Většinou se jedná o kosmetický problém, který lze snadno odstranit pomocí malého chirurgického zásahu.

Význam slova, termín, co je to Fibrom? Odborný výraz, definice slova Fibrom. Co znamená pojem Fibrom z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Fibrom) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Fibrom je v kategorii Lékařství

Co znamená pojem Fibrom? Výraz, definice slova z Wikipedie

fibrom = nádorově pozměněné fibrocyty, buňky vaziva, podle množství kolagenu se dělí na tvrdý a měkký fibrom.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: Fibrom, slovo, slovník, přesný význam, definice, pojem, význam, co to je, popis, co znamená, Lékařství, termín, wiki, synonymum, význam slova

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Fibrom? resp. jaká je definice termínu Fibrom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fibrom, odpověď na dotaz co je to Fibrom?. Víte např. kdo to je Modista? Znáte a víte kdo je Suflér? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Fibrom v jiné sekci než Lékařství. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.