Co je to?
Definice výrazu, termínu Febrilní křeč. Co znamená odborný pojem Febrilní křeč z kategorie Lékařství?

Co je to Febrilní křeč? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Febrilní křeč

Febrilní křeče jsou druh křečí vyskytující se u dětí většinou od 6 měsíců do 5 let. Jsou obvyklé u horečnatých onemocnění, pokud rychle vzroste teplota. Febrilní křeče bývají dědičné. Děti při nich tuhnou, prohýbají se do oblouku a třesou se. Bývají v bezvědomí a oči mají obrácené v sloup. Tyto stavy mohou trvat od minuty do čtvrthodiny.
Křeče jsou skoro vždy neškodné. Jako první pomoc se doporučuje zabezpečit dýchání a vzdálit dítě od předmětů, kde by si mohlo ublížit.


Co je to Febrilní křeč? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Febrilní křeč. Co znamená odborný pojem Febrilní křeč z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Febrilní křeč se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: názvosloví, co je to Febrilní křeč?, vysvětlení, přesný výraz, synonymum, co znamená, pojem, lexikon, formulace, slovo, význam, odborný výraz, význam pojmu, co to je, termín, odborné názvosloví, popis, Febrilní křeč


Pojem Febrilní křeč je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat výraz Febrilní křeč na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Febrilní křeč ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Febrilní křeč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Febrilní křeč ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Febrilní křeč ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Febrilní křeč ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Febrilní křeč například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Febrilní křeč? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Febrilní křeč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Febrilní křeč, odpověď na dotaz co je to Febrilní křeč?. Víte např. kdo to je Průvodce? Znáte a víte kdo je Developer? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?