Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ergoterapie. Co znamená pojem Ergoterapie z kategorie Lékařství?

Co je to Ergoterapie? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Ergoterapie

Ergoterapie je název pro léčebnou metodu, jejíž název by se z řečtiny dal přeložit jako "léčba prací". Tento druh terapie se uplatňuje při léčbě osob s nějakým druhem postižení, např. smyslovým či mentálním. Vychází se přitom z předpokladu, že jedinec může mít lepší kvalitu života, když se zapojí do smysluplných aktivit a činností. Léčeným to pomáhá začlenit se lépe do společnosti, osvojit si nové dovednosti apod.

Význam slova, termín, co je to Ergoterapie? Odborný výraz, definice slova Ergoterapie. Co znamená pojem Ergoterapie z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet se známými na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Ergoterapie patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: definice, Ergoterapie, formulace, pojem, Lékařství, přesný výraz, Ergoterapie, slovník, význam pojmu, vysvětlení, přesný význam, význam, popis, slovo, wiki, co to je

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Ergoterapie můžete dozvědět následující

Ergoterapie je profese, která prostřednictvím smysluplného zaměstnávání usiluje o zachování a využívání schopností jedince potřebných pro zvládání běžných denních, pracovních, zájmových a rekreačních činností u osob jakéhokoli věku s různým typem postižení (fyzickým, smyslovým, psychickým, mentálním nebo sociálním znevýhodněním). Podporuje maximálně možnou participaci jedince v běžném životě, přičemž respektuje plně jeho osobnost a možnosti.

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Ergoterapie? resp. co znamená výraz Ergoterapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ergoterapie, odpověď na dotaz co je to Ergoterapie?. Víte např. kdo to je Ranhojič? Znáte a víte kdo je Miki Volek? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.