Co je to?
Definice výrazu, termínu Erektilní dysfunkce. Co znamená odborný pojem Erektilní dysfunkce z kategorie Lékařství?

Co je to Erektilní dysfunkce? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce je porucha erekce, při které penis nedostatečně tuhne. Tímto termínem se označuje neschopnost dosáhnout dostatečné erekce a udržet ji tak, aby sexuální aktivita byla uspokojivá. Tento stav musí trvat alespoň 6 měsíců.
Nejde tedy o jednorázovou poruchu nebo ojedinělé selhání. Erektilní dysfunkce může naznačovat závažné onemocnění jiného charakteru – cukrovku, onemocnění srdce a podobně.

Význam slova, termín, co je to Erektilní dysfunkce? Definice výrazu, termínu Erektilní dysfunkce. Co znamená odborný pojem Erektilní dysfunkce z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Erektilní dysfunkce se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: slovník, definice, termín, význam pojmu, informace, význam slova, vysvětlení, formulace, Erektilní dysfunkce, co znamená, co to je, Lékařství, slovo, synonymum, Lékařství, význam

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Erektilní dysfunkce? resp. co znamená Erektilní dysfunkce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Erektilní dysfunkce, odpověď na dotaz co je to Erektilní dysfunkce?. Víte např. kdo to je Bazilišek? Znáte a víte kdo je Negr? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.