Co je to?
Definice výrazu, termínu Erektilní dysfunkce. Co znamená odborný pojem Erektilní dysfunkce z kategorie Lékařství?

Co je to Erektilní dysfunkce? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce je porucha erekce, při které penis nedostatečně tuhne. Tímto termínem se označuje neschopnost dosáhnout dostatečné erekce a udržet ji tak, aby sexuální aktivita byla uspokojivá. Tento stav musí trvat alespoň 6 měsíců.
Nejde tedy o jednorázovou poruchu nebo ojedinělé selhání. Erektilní dysfunkce může naznačovat závažné onemocnění jiného charakteru – cukrovku, onemocnění srdce a podobně.

Význam slova, termín, co je to Erektilní dysfunkce? Definice výrazu, termínu Erektilní dysfunkce. Co znamená odborný pojem Erektilní dysfunkce z kategorie Lékařství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Erektilní dysfunkce s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Erektilní dysfunkce je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: význam slova, synonymum, definice, popis, Erektilní dysfunkce, Lékařství, termín, slovník, heslo, formulace, význam pojmu, vysvětlení, přesný výraz, význam, pojem, co to je

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Erektilní dysfunkce? resp. co označuje slovo Erektilní dysfunkce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Erektilní dysfunkce, odpověď na dotaz co je to Erektilní dysfunkce?. Víte např. kdo to je P.C. Roberts? Znáte a víte kdo je Negr? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Lékařství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.