Co je to?
Definice odborného termínu, slova Erdomed. Co znamená pojem Erdomed z kategorie Lékařství?

Co je to Erdomed? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Erdomed

Erdomed je název léku, jehož účinnou látkou je erdostein. Lék napomáhá rozpouštění hlenů, které zkapalní a je možné je vykašlat.
Erdomed podporuje léčbu onemocnění horních i dolních dýchacích cest chronického i akutního původu. Brání nahromadění hlenu, zlepšuje průchodnost nosních dutin i průdušek a působí tak preventivně proti komplikacím jednotlivých onemocnění. Lék není volně prodejný.

Význam slova, termín, co je to Erdomed? Definice odborného termínu, slova Erdomed. Co znamená pojem Erdomed z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Erdomed je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: termín, co to je, význam slova, Erdomed, Erdomed, formulace, slovo, heslo, co znamená, přesný výraz, vysvětlení, informace, popis, význam, Lékařství, slovník

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Erdomed? resp. co znamená Erdomed? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Erdomed, odpověď na dotaz co je to Erdomed?. Víte např. kdo to je Richard Krajčo? Znáte a víte kdo je Robert Pelikán? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.