Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Entizol. Co znamená pojem Entizol z kategorie Lékařství?

Co to je Entizol? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Entizol?

Entizol je léčivý přípravek používaný k léčbě infekcí, které vyvolávají prvoci typu trichomoniázy, amébiázy či lambliázy. V kombinaci s jinými léčivy je účinný i na anaerobní infekce, onemocnění trávicího traktu způsobeného Helicobakter pylori a také jako prevence anaerobních infekcí před plánovanými operačními výkony.
Entizol je určen především dospělým a mladistvým, dětem se podává pouze výjimečně.

Význam slova, termín, co je to Entizol? Odborný termín, výraz, slovo Entizol. Co znamená pojem Entizol z kategorie Lékařství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Entizol) můžete sdílet s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Entizol patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: slovo, Lékařství, wiki, synonymum, Entizol, Lékařství, význam slova, termín, informace, přesný význam, co to je, popis, význam pojmu, Entizol, heslo, pojem

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Entizol? resp. co znamená Entizol? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Entizol, odpověď na dotaz co je to Entizol?. Víte např. kdo to je Wolfgang Amadeus Mozart? Znáte a víte kdo je Amant? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Entizol hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.