Co je to?
Odborný výraz, definice slova Elektronický recept. Co znamená pojem Elektronický recept z kategorie Lékařství?

Co je to Elektronický recept? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Elektronický recept?

Elektronický recept je "digitální" podoba dobře známého papírového receptu, tedy speciálního lístku, na nějž lékař předepisuje léky. V současnosti existují obě formy, od 1. ledna 2018 bude přípustný už pouze elektronický recept. Výhody jsou zřejmé - rychlost, efektivita, odpadne nutnost luštit nečitelný rukopis nebo osobní vyzvedávání receptu u lékaře. Nutno poznamenat, že e-recept mái celou řadu odpůrců.

Význam slova, termín, co je to Elektronický recept? Odborný výraz, definice slova Elektronický recept. Co znamená pojem Elektronický recept z kategorie Lékařství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Elektronický recept se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: slovník, Lékařství, co znamená, přesný výraz, význam, Elektronický recept, wiki, význam slova, význam pojmu, přesný význam, formulace, definice, co to je, Lékařství, heslo, slovo

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Elektronický recept? resp. jaký je význam pojmu Elektronický recept? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektronický recept, odpověď na dotaz co je to Elektronický recept?. Víte např. kdo to je Patriarcha? Znáte a víte kdo je Blbec? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.