Co je to?
Definice výrazu, termínu Elektroléčba. Co znamená odborný pojem Elektroléčba z kategorie Lékařství?

Co je to Elektroléčba? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Elektroléčba

Elektroléčba je jeden z druhů fyzikální terapie. Tato léčebná metoda je založena na využití působení nejrůznějších forem elektrické energie. S její pomocí lze zklidnit organizmus, utlumit bolest a zánětlivé procesy, upravit pohyb, zlepšit krevní oběh a výživu tkání.
Elektroléčba se často využívá při rehabilitacích a v lázeňské léčbě. Typ, procedury i dobu trvání vždy určuje lékař. Patří sem například ultrazvuková léčba, magnetoterapie, iontoforéza a další.

Význam slova, termín, co je to Elektroléčba? Definice výrazu, termínu Elektroléčba. Co znamená odborný pojem Elektroléčba z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Elektroléčba s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Elektroléčba se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: heslo, informace, wiki, význam, přesný výraz, synonymum, přesný význam, definice, vysvětlení, Elektroléčba, co to je, význam slova, co znamená, Elektroléčba, pojem, slovo

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Elektroléčba? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Elektroléčba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektroléčba, odpověď na dotaz co je to Elektroléčba?. Víte např. kdo to je Mezomorf? Znáte a víte kdo je Josef Zíma? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.