Co je to?
Definice výrazu, termínu Elektroléčba. Co znamená odborný pojem Elektroléčba z kategorie Lékařství?

Co je to Elektroléčba? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Elektroléčba?

Elektroléčba je jeden z druhů fyzikální terapie. Tato léčebná metoda je založena na využití působení nejrůznějších forem elektrické energie. S její pomocí lze zklidnit organizmus, utlumit bolest a zánětlivé procesy, upravit pohyb, zlepšit krevní oběh a výživu tkání.
Elektroléčba se často využívá při rehabilitacích a v lázeňské léčbě. Typ, procedury i dobu trvání vždy určuje lékař. Patří sem například ultrazvuková léčba, magnetoterapie, iontoforéza a další.


Co je to Elektroléčba? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Elektroléčba. Co znamená odborný pojem Elektroléčba z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Elektroléčba? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Elektroléčba je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, co to je, význam pojmu, význam slova, odborný výraz, terminus technicus, co je to Elektroléčba?, synonymum, termín, formulace, slovník, odborné názvosloví, Lékařství, přesný význam, pojem, heslo, co znamená


Pojem Elektroléčba je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Elektroléčba ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Elektroléčba ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Elektroléčba ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Elektroléčba ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Elektroléčba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Elektroléčba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Elektroléčba například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Elektroléčba? resp. jaký je přesný význam slova Elektroléčba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektroléčba, odpověď na dotaz co je to Elektroléčba?. Víte např. kdo to je Alois Hadamczik? Znáte a víte kdo je Populista? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.