Co je to?
Definice výrazu, termínu Elektroléčba. Co znamená odborný pojem Elektroléčba z kategorie Lékařství?

Co je to Elektroléčba? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Elektroléčba?

Elektroléčba je jeden z druhů fyzikální terapie. Tato léčebná metoda je založena na využití působení nejrůznějších forem elektrické energie. S její pomocí lze zklidnit organizmus, utlumit bolest a zánětlivé procesy, upravit pohyb, zlepšit krevní oběh a výživu tkání.
Elektroléčba se často využívá při rehabilitacích a v lázeňské léčbě. Typ, procedury i dobu trvání vždy určuje lékař. Patří sem například ultrazvuková léčba, magnetoterapie, iontoforéza a další.

Význam slova, termín, co je to Elektroléčba? Definice výrazu, termínu Elektroléčba. Co znamená odborný pojem Elektroléčba z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Elektroléčba? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Elektroléčba patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: co znamená, termín, význam pojmu, formulace, popis, definice, wiki, význam, slovník, význam slova, přesný význam, Lékařství, přesný výraz, Elektroléčba, heslo, pojem

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Elektroléčba? resp. co se skrývá pod slovem Elektroléčba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektroléčba, odpověď na dotaz co je to Elektroléčba?. Víte např. kdo to je Sagvan Tofi? Znáte a víte kdo je Josef Zíma? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Lékařství U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.