Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Dysplazie. Co znamená pojem Dysplazie z kategorie Lékařství?

Co to je Dysplazie? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Dysplazie?

Dysplazie je pojem z oblasti patologie. Vztahuje se k poruchám vývoje či růstu. Jedná se o poruchu, při které dochází k rozšiřování nezralých buněk a úbytku buněk zralých. Dysplazie je často příznakem nádorového procesu.
Její výskyt signalizuje zvýšenou pravděpodobnost vzniku zhoubných nádorů. Vyzrávání a diferenciace buněk jsou u této poruchy opožděné.

Význam slova, termín, co je to Dysplazie? Odborný termín, výraz, slovo Dysplazie. Co znamená pojem Dysplazie z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Dysplazie? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Dysplazie je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: synonymum, definice, Dysplazie, Lékařství, termín, informace, wiki, slovník, popis, přesný význam, heslo, přesný výraz, vysvětlení, význam pojmu, Dysplazie, slovo

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Dysplazie? resp. jaký je význam slova Dysplazie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dysplazie, odpověď na dotaz co je to Dysplazie?. Víte např. kdo to je Družička? Znáte a víte kdo je Držgrešle? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?