Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Dornova metoda. Co znamená pojem Dornova metoda z kategorie Lékařství?

Co to je Dornova metoda? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Dornova metoda

Dornova metoda je typ masáže, který pomáhá při bolestech zad a kloubů.

Význam slova, termín, co je to Dornova metoda? Odborný termín, výraz, slovo Dornova metoda. Co znamená pojem Dornova metoda z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Dornova metoda? Pak se o ní podělte se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Dornova metoda je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: informace, co znamená, popis, pojem, definice, přesný význam, slovo, význam, formulace, Dornova metoda, co to je, synonymum, Lékařství, popis, slovník

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Dornova metoda? resp. jaká je definice termínu Dornova metoda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dornova metoda, odpověď na dotaz co je to Dornova metoda?. Víte např. kdo to je Asketa? Znáte a víte kdo je Sketa? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Dornova metoda v jiné sekci než Lékařství. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.