Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Dornova metoda. Co znamená pojem Dornova metoda z kategorie Lékařství?

Co to je Dornova metoda? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Dornova metoda

Dornova metoda je typ masáže, který pomáhá při bolestech zad a kloubů.

Význam slova, termín, co je to Dornova metoda? Odborný termín, výraz, slovo Dornova metoda. Co znamená pojem Dornova metoda z kategorie Lékařství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Dornova metoda se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: Dornova metoda, slovo, vysvětlení, synonymum, termín, význam pojmu, význam slova, wiki, pojem, co znamená, Lékařství, definice, význam, slovník, Lékařství, přesný výraz

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Dornova metoda? resp. co se přesně ukrývá za slovem Dornova metoda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dornova metoda, odpověď na dotaz co je to Dornova metoda?. Víte např. kdo to je Tramp? Znáte a víte kdo je Tim Burton? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.