Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Dornova metoda. Co znamená pojem Dornova metoda z kategorie Lékařství?

Co to je Dornova metoda? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Dornova metoda?

Dornova metoda je typ masáže, který pomáhá při bolestech zad a kloubů.

Význam slova, termín, co je to Dornova metoda? Odborný termín, výraz, slovo Dornova metoda. Co znamená pojem Dornova metoda z kategorie Lékařství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Dornova metoda můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Dornova metoda je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: Lékařství, přesný význam, význam slova, vysvětlení, co znamená, popis, pojem, wiki, význam, heslo, Lékařství, Dornova metoda, definice, termín, význam pojmu, co to je

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Dornova metoda? resp. jaký je přesný význam slova Dornova metoda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dornova metoda, odpověď na dotaz co je to Dornova metoda?. Víte např. kdo to je Jaroslav Faltýnek? Znáte a víte kdo je Tim Burton? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.