Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Dermatovenerologie. Co znamená pojem Dermatovenerologie z kategorie Lékařství?

Co to je Dermatovenerologie? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Dermatovenerologie

Dermatovenerologie je název lékařského oboru, který spojuje dvě jiná lékařská odvětví – venerologii a dermatologii. Základní úlohou dermatovenerologie je studium a léčení jak kožních, tak pohlavních chorob.
Provádí se diagnostika a léčení běžných kožních chorob, péče o nemocnou pleť, ekzémy, nehty a samozřejmě diagnostika a léčba souvisejících pohlavních chorob a jejich projevů.

Význam slova, termín, co je to Dermatovenerologie? Odborný termín, výraz, slovo Dermatovenerologie. Co znamená pojem Dermatovenerologie z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dermatovenerologie s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Dermatovenerologie se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: definice, co znamená, přesný výraz, význam pojmu, slovník, synonymum, přesný význam, termín, význam, wiki, popis, pojem, formulace, heslo, Dermatovenerologie, vysvětlení

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Dermatovenerologie? resp. co vlastně znamená slovo Dermatovenerologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dermatovenerologie, odpověď na dotaz co je to Dermatovenerologie?. Víte např. kdo to je Švagr? Znáte a víte kdo je Neptun? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Lékařství). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.