Co je to?
Definice výrazu Dentální hygiena. Co znamená odborný pojem Dentální hygiena z kategorie Lékařství?

Co to je Dentální hygiena? Význam slova

Co znamená termín Dentální hygiena? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Dentální hygiena je název celého souboru úkonů, jejichž cílem je zabránit vzniku zubního kazu, zánětu dásní, parodontidě a popřípadě léčit již vzniklé problémy. Jako svůj nejdůležitější cíl si dentální hygiena klade prevenci.
Dentální hygiena může být profesionální nebo individuální. Profesionální zubní hygienu provádí odborník, individuální dentální hygieně se věnuje každý člověk denně. K dispozici je mnoho pomůcek pro provádění dentální hygieny, s jejichž výběrem dentální hygienici také pomáhají.

Význam slova, termín, co je to Dentální hygiena? Definice výrazu Dentální hygiena. Co znamená odborný pojem Dentální hygiena z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Dentální hygiena doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Dentální hygiena se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: Lékařství, vysvětlení, informace, Dentální hygiena, Dentální hygiena, přesný význam, přesný výraz, definice, pojem, formulace, slovník, wiki, význam, termín, heslo, slovo

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Dentální hygiena? resp. jaký je přesný význam slova Dentální hygiena? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dentální hygiena, odpověď na dotaz co je to Dentální hygiena?. Víte např. kdo to je Antropolog? Znáte a víte kdo je Marxista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!