Co je to?
Definice výrazu Dentální hygiena. Co znamená odborný pojem Dentální hygiena z kategorie Lékařství?

Co to je Dentální hygiena? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Dentální hygiena

Dentální hygiena je název celého souboru úkonů, jejichž cílem je zabránit vzniku zubního kazu, zánětu dásní, parodontidě a popřípadě léčit již vzniklé problémy. Jako svůj nejdůležitější cíl si dentální hygiena klade prevenci.
Dentální hygiena může být profesionální nebo individuální. Profesionální zubní hygienu provádí odborník, individuální dentální hygieně se věnuje každý člověk denně. K dispozici je mnoho pomůcek pro provádění dentální hygieny, s jejichž výběrem dentální hygienici také pomáhají.

Význam slova, termín, co je to Dentální hygiena? Definice výrazu Dentální hygiena. Co znamená odborný pojem Dentální hygiena z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Dentální hygiena? s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Dentální hygiena je v sekci Lékařství

Klíčová slova: popis, informace, termín, Lékařství, vysvětlení, přesný výraz, wiki, pojem, přesný význam, Dentální hygiena, heslo, význam slova, slovník, význam, co to je, synonymum

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Dentální hygiena? resp. co znamená výraz Dentální hygiena? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dentální hygiena, odpověď na dotaz co je to Dentální hygiena?. Víte např. kdo to je Sámo? Znáte a víte kdo je Marxista? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!