Co je to?
Definice výrazu, termínu Cystoskopie. Co znamená odborný pojem Cystoskopie z kategorie Lékařství?

Co je to Cystoskopie? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Cystoskopie?

Cystoskopie je pojem z oblasti urologie a gynekologie. Jedná se o vyšetřovací metodu, díky které si lékař může prohlédnout povrch dutiny močového měchýře zevnitř. Cystoskopie umožňuje vyšetřit i močovou trubici včetně části procházející prostatou.
K vyšetření je nutno použít zvláštní přístroj – cystoskop. Nejčastěji se používá při vyloučení možnosti zánětů, nádorů nebo jiných onemocnění močového měchýře.

Význam slova, termín, co je to Cystoskopie? Definice výrazu, termínu Cystoskopie. Co znamená odborný pojem Cystoskopie z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Cystoskopie) můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Cystoskopie patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: wiki, heslo, Cystoskopie, vysvětlení, popis, co znamená, slovo, význam pojmu, slovník, popis, přesný význam, termín, přesný výraz, pojem, informace

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Cystoskopie? resp. jaký je přesný význam slova Cystoskopie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cystoskopie, odpověď na dotaz co je to Cystoskopie?. Víte např. kdo to je Héraklés? Znáte a víte kdo je Alláh? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.