Co je to?
Odborný výraz, definice slova Celostní medicína. Co znamená pojem Celostní medicína z kategorie Lékařství?

Co je to Celostní medicína? Význam slova

Co znamená termín Celostní medicína? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Celostní medicína nahlíží na člověka jako celek, tělo i duši. Nemoci a obtíže jsou pak způsobeny vnitřními konflikty právě mezi duší a tělem. Lékaři celostní medicíny dávají přednost léčení přírodními metodami a konzultace poskytují i prostřednictvím internetu.
Celostní medicínu tedy neomezuje čas, dálka ani jazykový blok. Pacient se méně stydí a neobává se hovořit o všech problémech, které ho trápí. Lékař pak radí, kontroluje a doporučuje vhodnou přírodní léčbu.

Význam slova, termín, co je to Celostní medicína? Odborný výraz, definice slova Celostní medicína. Co znamená pojem Celostní medicína z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Celostní medicína) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Celostní medicína je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: synonymum, význam slova, popis, Celostní medicína, přesný význam, Lékařství, vysvětlení, slovo, termín, Lékařství, informace, heslo, wiki, co to je, přesný výraz

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Celostní medicína? resp. co je to Celostní medicína? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Celostní medicína, odpověď na dotaz co je to Celostní medicína?. Víte např. kdo to je Realista? Znáte a víte kdo je Čeledín? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Celostní medicína v jiné sekci než Lékařství. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.