Co je to?
Odborný výraz, definice slova Celostní medicína. Co znamená pojem Celostní medicína z kategorie Lékařství?

Co je to Celostní medicína? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Celostní medicína

Celostní medicína nahlíží na člověka jako celek, tělo i duši. Nemoci a obtíže jsou pak způsobeny vnitřními konflikty právě mezi duší a tělem. Lékaři celostní medicíny dávají přednost léčení přírodními metodami a konzultace poskytují i prostřednictvím internetu.
Celostní medicínu tedy neomezuje čas, dálka ani jazykový blok. Pacient se méně stydí a neobává se hovořit o všech problémech, které ho trápí. Lékař pak radí, kontroluje a doporučuje vhodnou přírodní léčbu.

Význam slova, termín, co je to Celostní medicína? Odborný výraz, definice slova Celostní medicína. Co znamená pojem Celostní medicína z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Celostní medicína s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Celostní medicína se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: význam slova, přesný význam, vysvětlení, popis, co to je, co znamená, popis, Celostní medicína, wiki, formulace, význam pojmu, informace, význam

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Celostní medicína? resp. jaký je přesný význam slova Celostní medicína? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Celostní medicína, odpověď na dotaz co je to Celostní medicína?. Víte např. kdo to je Realista? Znáte a víte kdo je Čeledín? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Celostní medicína i v jiných kategoriích (než Lékařství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.