Co je to?
Odborný výraz, definice slova Celostní medicína. Co znamená pojem Celostní medicína z kategorie Lékařství?

Co je to Celostní medicína? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Celostní medicína?

Celostní medicína nahlíží na člověka jako celek, tělo i duši. Nemoci a obtíže jsou pak způsobeny vnitřními konflikty právě mezi duší a tělem. Lékaři celostní medicíny dávají přednost léčení přírodními metodami a konzultace poskytují i prostřednictvím internetu.
Celostní medicínu tedy neomezuje čas, dálka ani jazykový blok. Pacient se méně stydí a neobává se hovořit o všech problémech, které ho trápí. Lékař pak radí, kontroluje a doporučuje vhodnou přírodní léčbu.

Význam slova, termín, co je to Celostní medicína? Odborný výraz, definice slova Celostní medicína. Co znamená pojem Celostní medicína z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Celostní medicína se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: Lékařství, přesný výraz, wiki, vysvětlení, význam slova, slovo, význam pojmu, význam, pojem, přesný význam, Celostní medicína, slovník, Celostní medicína, co to je, heslo, Lékařství

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Celostní medicína? resp. co znamená slovo Celostní medicína? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Celostní medicína, odpověď na dotaz co je to Celostní medicína?. Víte např. kdo to je Rónin? Znáte a víte kdo je Režisér? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Celostní medicína hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.