Co je to?
Definice výrazu Botox. Co znamená odborný pojem Botox z kategorie Lékařství?

Co to je Botox? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Botox

Botox je název produktu vyráběného z jedu botulinu. Jedná se o název obchodního produktu, který se masově používá, a proto se stal i názvem pro injekční vyhlazování vrásek botulinovým jedem.
Při kosmetické aplikaci se botulotoxin injekčně vstříkne do určených míst obličeje, a tím způsobí ochrnutí svalů. Tak dojde k dočasnému vyhlazení vrásek. To vydrží dva měsíce až půl roku.

Význam slova, termín, co je to Botox? Definice výrazu Botox. Co znamená odborný pojem Botox z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Botox? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Botox patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: synonymum, význam slova, popis, definice, význam, přesný výraz, termín, co to je, pojem, Lékařství, slovo, informace, wiki, přesný význam, význam pojmu

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Botox? resp. co to je Botox? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Botox, odpověď na dotaz co je to Botox?. Víte např. kdo to je Endomorf? Znáte a víte kdo je Ortoped? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Botox hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.