Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Azulen. Co znamená pojem Azulen z kategorie Lékařství?

Co to je Azulen? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Azulen

Azulen je organická sloučenina s protizánětlivými a zklidňujícími účinky. Je využíván jako součást různých mastí, gelů, krémů nebo dětské kosmetiky (šampony, zásypy). Je získáván např. z guajakového dřeva, ale též z heřmánku nebo z řebříčku. Má tmavě modrou barvu, podle níž získal ze španělštiny svůj název.

Význam slova, termín, co je to Azulen? Odborný termín, výraz, slovo Azulen. Co znamená pojem Azulen z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Azulen) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Azulen je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: význam slova, wiki, slovo, přesný výraz, formulace, popis, termín, význam, synonymum, Azulen, slovník, Lékařství, význam pojmu, co to je, informace

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Azulen? resp. co je to Azulen? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Azulen, odpověď na dotaz co je to Azulen?. Víte např. kdo to je Samorost? Znáte a víte kdo je Mediátor? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Azulen v jiné sekci než Lékařství. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.