Co je to?
Odborný výraz, definice slova Autismus. Co znamená pojem Autismus z kategorie Lékařství?

Co je to Autismus? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Autismus?

Autismus je velmi závažná porucha mentálního vývoje. Postiženy jsou některé funkce mozku. Autismus narušuje komunikaci, představivost a chování ve vztahu k jiným lidem. Autista nedokáže správně vyhodnotit informace, které slyší a vidí, a nerozumí zcela tomu, co se děje kolem něj. Typické jsou potíže v řeči, v běžných sociálních dovednostech i ve vztazích s lidmi. Autisté mají i specifické vzorce chování.
Příčina autismu zatím nebyla odhalena, předpokládá se neurobiologický původ této poruchy.

Význam slova, termín, co je to Autismus? Odborný výraz, definice slova Autismus. Co znamená pojem Autismus z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Autismus? Potom se o definici podělte se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Autismus je v sekci Lékařství

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, heslo, termín, pojem, co znamená, informace, Lékařství, Lékařství, co to je, význam, slovo, význam slova, přesný význam, wiki

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Autismus? resp. jaký je význam slova Autismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Autismus, odpověď na dotaz co je to Autismus?. Víte např. kdo to je Lobbista? Znáte a víte kdo je Bůh? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Autismus i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.