Co je to?
Odborný výraz, definice slova Autismus. Co znamená pojem Autismus z kategorie Lékařství?

Co je to Autismus? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Autismus?

Autismus je velmi závažná porucha mentálního vývoje. Postiženy jsou některé funkce mozku. Autismus narušuje komunikaci, představivost a chování ve vztahu k jiným lidem. Autista nedokáže správně vyhodnotit informace, které slyší a vidí, a nerozumí zcela tomu, co se děje kolem něj. Typické jsou potíže v řeči, v běžných sociálních dovednostech i ve vztazích s lidmi. Autisté mají i specifické vzorce chování.
Příčina autismu zatím nebyla odhalena, předpokládá se neurobiologický původ této poruchy.

Význam slova, termín, co je to Autismus? Odborný výraz, definice slova Autismus. Co znamená pojem Autismus z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Autismus? Pak se o ní podělte s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Autismus je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: formulace, heslo, Autismus, wiki, pojem, informace, definice, Lékařství, přesný význam, termín, vysvětlení, slovník, slovo, význam slova, přesný výraz, Autismus

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Autismus? resp. co znamená výraz Autismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Autismus, odpověď na dotaz co je to Autismus?. Víte např. kdo to je Barbora Hrzánová? Znáte a víte kdo je Lobbista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.