Co je to?
Definice výrazu Augmentace. Co znamená odborný pojem Augmentace z kategorie Lékařství?

Co to je Augmentace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Augmentace?

Augmentace je název jednoho z nejoblíbenějších a nejžádanějších zákroků estetické chirurgie. Jedná se o zvětšení prsou. Důvody k němu mohou být různé od zvýšení sebevědomí ženy přes odstranění případné asymetrie nebo povadlého tvaru ňader. Augmentaci často postupují různé modelky, herečky a zpěvačky z důvodu lepšího kariérního uplatnění. U některých "celebrit" se však nelze ubránit dojmu, že je to to jediné, čím dokáží zaujmout.

Význam slova, termín, co je to Augmentace? Definice výrazu Augmentace. Co znamená odborný pojem Augmentace z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Augmentace? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Augmentace je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: informace, definice, termín, Augmentace, slovo, pojem, wiki, co to je, význam pojmu, popis, Lékařství, Lékařství, co znamená, význam slova, heslo, slovník

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Augmentace? resp. co se skrývá pod slovem Augmentace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Augmentace, odpověď na dotaz co je to Augmentace?. Víte např. kdo to je Hana Hegerová? Znáte a víte kdo je Muezzin? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Augmentace hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.