Co je to?
Odborný výraz, definice slova Atestace. Co znamená pojem Atestace z kategorie Lékařství?

Co je to Atestace? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Atestace?

Atestace je součást vzdělání lékaře po šestiletém studiu na vysoké škole. Bez ní by lékař nemohl pracovat samostatně. Proces atestace je víceletý. 2 roky trvá atestace ve společném základu, poté následuje tříletá oborová specializace a atestační zkouška. O teoretické vzdělávání se stará lékařská fakulta, praxe probíhá ve fakultních nemocnicích.
Atestační zkouška se skládá jak z teoretické, tak praktické části. Různé obory mohou mít vlastní úpravy specializací.


Co je to Atestace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Atestace. Co znamená pojem Atestace z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Atestace se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Atestace patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: pojem, význam slova, lexikon, význam pojmu, odborné názvosloví, terminologie, Lékařství, synonymum, slovník, odborný výraz, co znamená, popis, definice pojmu, definice, informace, význam, přesný výraz, Lékařství


Pojem Atestace je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít termín Atestace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Atestace ve Wikislovníku

Hledat pojem Atestace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Atestace ve Wikipedii

Najít heslo Atestace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Atestace ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Atestace například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Atestace? resp. jaký je přesný význam slova Atestace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Atestace, odpověď na dotaz co je to Atestace?. Víte např. kdo to je Muslim? Znáte a víte kdo je Daňový rezident? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Lékařství Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.