Co je to?
Odborný výraz, definice slova Atestace. Co znamená pojem Atestace z kategorie Lékařství?

Co je to Atestace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Atestace?

Atestace je součást vzdělání lékaře po šestiletém studiu na vysoké škole. Bez ní by lékař nemohl pracovat samostatně. Proces atestace je víceletý. 2 roky trvá atestace ve společném základu, poté následuje tříletá oborová specializace a atestační zkouška. O teoretické vzdělávání se stará lékařská fakulta, praxe probíhá ve fakultních nemocnicích.
Atestační zkouška se skládá jak z teoretické, tak praktické části. Různé obory mohou mít vlastní úpravy specializací.

Význam slova, termín, co je to Atestace? Odborný výraz, definice slova Atestace. Co znamená pojem Atestace z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Atestace je v sekci Lékařství

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, heslo, Lékařství, wiki, co znamená, informace, co to je, termín, Atestace, slovo, popis, definice, formulace, synonymum, Lékařství

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Atestace? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Atestace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Atestace, odpověď na dotaz co je to Atestace?. Víte např. kdo to je Succubus? Znáte a víte kdo je Dominik Hašek? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.