Co je to?
Definice výrazu ASLO. Co znamená odborný pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Co to je ASLO? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu ASLO

ASLO je zkratka protilátky antistreptolysinu. Streptolysin se nachází na povrchu streptokoků. ASLO je látka, kterou vytváří organizmus při boji se streptokoky.
Hodnota ASLO je vyžívána při diagnostice streptokokových infekcí. Její výše závisí na výskytu infekce, zeměpisných poměrech a věku pacienta. Určuje rozsah a stupeň infekce. Testy je vhodné provádět po určitých časových úsecích opakovaně.

Význam slova, termín, co je to ASLO? Definice výrazu ASLO. Co znamená odborný pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova ASLO můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem ASLO je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: informace, co to je, termín, ASLO, slovo, wiki, vysvětlení, přesný význam, popis, heslo, ASLO, Lékařství, definice, význam, pojem, slovník

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to ASLO? resp. co se vlastně skrývá pod slovem ASLO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASLO, odpověď na dotaz co je to ASLO?. Víte např. kdo to je Nohsled? Znáte a víte kdo je Kritik? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.