Co je to?
Definice výrazu ASLO. Co znamená odborný pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Co to je ASLO? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu ASLO

ASLO je zkratka protilátky antistreptolysinu. Streptolysin se nachází na povrchu streptokoků. ASLO je látka, kterou vytváří organizmus při boji se streptokoky.
Hodnota ASLO je vyžívána při diagnostice streptokokových infekcí. Její výše závisí na výskytu infekce, zeměpisných poměrech a věku pacienta. Určuje rozsah a stupeň infekce. Testy je vhodné provádět po určitých časových úsecích opakovaně.

Význam slova, termín, co je to ASLO? Definice výrazu ASLO. Co znamená odborný pojem ASLO z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín ASLO se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: definice, vysvětlení, co to je, popis, Lékařství, pojem, co znamená, formulace, slovník, Lékařství, ASLO, význam, synonymum, ASLO, heslo, informace

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená ASLO? resp. jaký je význam slova ASLO? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASLO, odpověď na dotaz co je to ASLO?. Víte např. kdo to je Dana Morávková? Znáte a víte kdo je Kritik? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.