Co je to?
Definice odborného termínu, slova Arytmie. Co znamená pojem Arytmie z kategorie Lékařství?

Co je to Arytmie? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Arytmie

Arytmie je pojmenování poruch srdečního rytmu, způsobených chybnou tvorbou vzduchů nebo jejich šíření v srdečním svalu. Arytmii vyvolávají například jizvy v srdečním svalu, poruchy převodního systému nebo změny hladin hormonů a minerálů.
Arytmie nejvíce ohrožuje lidi s poškozením srdeční svaloviny, nedostatkem nebo nadbytkem hormonů a také ty, kteří nemají zdravý životní styl. Arytmie se léčí farmakologicky nebo pomocí elektrické kardiostimulace.

Význam slova, termín, co je to Arytmie? Definice odborného termínu, slova Arytmie. Co znamená pojem Arytmie z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Arytmie? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Arytmie je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: formulace, význam pojmu, vysvětlení, popis, Lékařství, Lékařství, význam slova, termín, přesný význam, wiki, Arytmie, co to je, slovo, synonymum, význam, Arytmie

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Arytmie? resp. co přesně znamená slovo Arytmie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Arytmie, odpověď na dotaz co je to Arytmie?. Víte např. kdo to je Jiří Ovčáček? Znáte a víte kdo je Kněz? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Arytmie hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.