Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Antikoncepce. Co znamená pojem Antikoncepce z kategorie Lékařství?

Co to je Antikoncepce? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Antikoncepce

Antikoncepce označuje některý ze způsobů ochrany proti početí. Jejím cílem je zabránit tomu, aby se vajíčko setkalo se spermií a došlo k oplodnění. Antikoncepce zahrnuje celou řadu různých metod. Dvě základní metody antikoncepce jsou mužská a ženská.
K mužské antikoncepci patří prezervativ, přerušovaný styk nebo sterilizace. Ženské metody antikoncepce jsou přirozené, bariérové, chemické, hormonální, možná je i sterilizace nebo nitroděložní tělísko. Některé druhy antikoncepce by ženy měly používat pouze po poradě s lékařem.

Význam slova, termín, co je to Antikoncepce? Odborný termín, výraz, slovo Antikoncepce. Co znamená pojem Antikoncepce z kategorie Lékařství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Antikoncepce? Pak se o ní podělte s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Antikoncepce je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: definice, přesný výraz, slovo, Antikoncepce, slovník, význam, přesný význam, co to je, popis, Lékařství, Lékařství, pojem, wiki, informace, Antikoncepce, heslo

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Antikoncepce? resp. jaký je význam pojmu Antikoncepce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antikoncepce, odpověď na dotaz co je to Antikoncepce?. Víte např. kdo to je Podčlověk? Znáte a víte kdo je Profesor? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Antikoncepce hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?