Co je to?
Odborný výraz, definice slova Alterace. Co znamená pojem Alterace z kategorie Lékařství?

Co je to Alterace? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Alterace

Alterace je pojem, který označuje nějakou změnu nebo poškození. Slovo je původem latinské, v překladu znamená alter jiný. V lékařství se název alterace využívá pro vyjádření zhoršeného stavu.
Většinou jde o zhoršení stavu při nějaké ze základních chorob, může se jednat například o slabost, únavu, zmatenost, poruchu vědomí, horečku a podobně.

Význam slova, termín, co je to Alterace? Odborný výraz, definice slova Alterace. Co znamená pojem Alterace z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Alterace s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Alterace se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: Alterace, heslo, slovník, Lékařství, popis, přesný výraz, vysvětlení, informace, termín, formulace, Alterace, význam pojmu, co to je, co znamená, význam slova, slovo

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Alterace? resp. co je to Alterace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alterace, odpověď na dotaz co je to Alterace?. Víte např. kdo to je Ječmínek? Znáte a víte kdo je Lou Fanánek Hagen? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.