Co je to?
Odborný výraz, definice slova Alterace. Co znamená pojem Alterace z kategorie Lékařství?

Co je to Alterace? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Alterace?

Alterace je pojem, který označuje nějakou změnu nebo poškození. Slovo je původem latinské, v překladu znamená alter jiný. V lékařství se název alterace využívá pro vyjádření zhoršeného stavu.
Většinou jde o zhoršení stavu při nějaké ze základních chorob, může se jednat například o slabost, únavu, zmatenost, poruchu vědomí, horečku a podobně.

Význam slova, termín, co je to Alterace? Odborný výraz, definice slova Alterace. Co znamená pojem Alterace z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Alterace? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Alterace je v sekci Lékařství

Klíčová slova: Lékařství, slovo, význam pojmu, slovník, význam, přesný význam, definice, popis, přesný výraz, pojem, Lékařství, popis, Alterace, heslo, informace

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Alterace? resp. jaká je definice termínu Alterace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alterace, odpověď na dotaz co je to Alterace?. Víte např. kdo to je Asociál? Znáte a víte kdo je Ateista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Alterace i v jiných kategoriích (než Lékařství). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.