Co je to?
Definice odborného termínu, slova Aescin. Co znamená pojem Aescin z kategorie Lékařství?

Co je to Aescin? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Aescin

Aescin je jednou ze složek léčebných přípravků a volně prodejných léků. Aescin je saponin, v přírodě se vyskytuje v kaštanu koňském. Využívá se jako podpůrný prostředek při léčbě cév a cévních onemocnění, je účinný na otoky a záněty. Kromě toho napomáhá léčení bolestí páteře, které jsou způsobeny útiskem míšních nervů.
Velmi často se kombinuje s rutinem, společně pak zlepšují stav krevních kapilár a zvyšují pružnost cév.

Význam slova, termín, co je to Aescin? Definice odborného termínu, slova Aescin. Co znamená pojem Aescin z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Aescin sdílejte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Aescin je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: formulace, Aescin, informace, vysvětlení, heslo, wiki, slovník, termín, popis, slovo, pojem, Lékařství, význam pojmu, význam slova, význam, Lékařství

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Aescin? resp. co se přesně ukrývá za slovem Aescin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aescin, odpověď na dotaz co je to Aescin?. Víte např. kdo to je Anna Polívková? Znáte a víte kdo je Švagrová? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Aescin i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.