Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Potenciální. Co znamená pojem Potenciální z kategorie Latina?

Co to je Potenciální? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Potenciální?

Potenciální je pojem s velkým množstvím významů. V latině znamenalo toto slovo sílu, moc nebo možnost.
Pojmenování se využívá v lingvistice při určování slovesného způsobu, v matematice u funkcí, skalárů nebo vektorů, ve fyzice u gravitace, magnetizmu a elektřiny a v termodynamice a energii. V chemii a biologii se slovo potenciální užívá především v oblasti složení a vývoje buněk.

Význam slova, termín, co je to Potenciální? Odborný termín, výraz, slovo Potenciální. Co znamená pojem Potenciální z kategorie Latina?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Potenciální se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Potenciální je v kategorii Latina

Klíčová slova: informace, přesný výraz, Latina, definice, slovo, význam pojmu, termín, význam, co to je, pojem, wiki, vysvětlení, přesný význam, popis, co znamená

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Potenciální? resp. co je to Potenciální? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Potenciální, odpověď na dotaz co je to Potenciální?. Víte např. kdo to je Pokrytec? Znáte a víte kdo je Žid? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Latina). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.