Co je to?
Definice výrazu, termínu Marginální. Co znamená odborný pojem Marginální z kategorie Latina?

Co je to Marginální? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Marginální?

S výrazem "marginální" se v dnešní době setkáme poměrně často, a to nejen ve sdělovacích prostředcích. Toto slovo označuje něco okrajového, nepříliš podstatného, málo důležitého.

Význam slova, termín, co je to Marginální? Definice výrazu, termínu Marginální. Co znamená odborný pojem Marginální z kategorie Latina?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Marginální? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Marginální se nachází v kategorii Latina

Klíčová slova: informace, význam pojmu, co to je, synonymum, popis, formulace, Marginální, heslo, slovo, přesný význam, význam, slovník, popis, definice, wiki

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Marginální? resp. co to je Marginální? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Marginální, odpověď na dotaz co je to Marginální?. Víte např. kdo to je Angiolog? Znáte a víte kdo je Sopranistka? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Latina Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.