Co je to?
Definice výrazu, termínu Marginální. Co znamená odborný pojem Marginální z kategorie Latina?

Co je to Marginální? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Marginální?

S výrazem "marginální" se v dnešní době setkáme poměrně často, a to nejen ve sdělovacích prostředcích. Toto slovo označuje něco okrajového, nepříliš podstatného, málo důležitého.

Význam slova, termín, co je to Marginální? Definice výrazu, termínu Marginální. Co znamená odborný pojem Marginální z kategorie Latina?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Marginální doporučujeme sdílet s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Marginální se nachází v sekci Latina

Klíčová slova: význam, přesný význam, přesný výraz, slovo, synonymum, formulace, wiki, heslo, vysvětlení, definice, Latina, co to je, popis, slovník, význam slova, Latina

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Marginální? resp. jaká je definice slova Marginální? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Marginální, odpověď na dotaz co je to Marginální?. Víte např. kdo to je Alfred Hitchcock? Znáte a víte kdo je Učeň? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Latina). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.