Co je to?
Definice výrazu, termínu Marginální. Co znamená odborný pojem Marginální z kategorie Latina?

Co je to Marginální? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Marginální?

S výrazem "marginální" se v dnešní době setkáme poměrně často, a to nejen ve sdělovacích prostředcích. Toto slovo označuje něco okrajového, nepříliš podstatného, málo důležitého.

Význam slova, termín, co je to Marginální? Definice výrazu, termínu Marginální. Co znamená odborný pojem Marginální z kategorie Latina?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Marginální) můžete sdílet s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Marginální patří do sekce Latina

Klíčová slova: informace, Latina, pojem, popis, co znamená, význam pojmu, definice, formulace, význam slova, přesný význam, Latina, popis, co to je, Marginální, slovo

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Marginální? resp. jaká je definice slova Marginální? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Marginální, odpověď na dotaz co je to Marginální?. Víte např. kdo to je Angiolog? Znáte a víte kdo je Sopranistka? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Marginální i v jiných kategoriích (než Latina). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.