Co je to?
Odborný výraz, definice slova Emeritní. Co znamená pojem Emeritní z kategorie Latina?

Co je to Emeritní? Význam slova

Co znamená termín Emeritní? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Emeritní je přídavné jméno s širším významem, jako je zasloužilý, vysloužilý, čestný nebo bývalý. Nejčastěji se toto pojmenování využívá ve spojení s přestárlými vzdělanými lidmi, penzisty, např. emeritní učitel, profesor a podobně.
Nemusí to však nutně znamenat, že emeritní osoba své povolání nebo funkci již vůbec nevykonává. Může pracovat třeba částečně nebo příležitostně.

Význam slova, termín, co je to Emeritní? Odborný výraz, definice slova Emeritní. Co znamená pojem Emeritní z kategorie Latina?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Emeritní se nachází v kategorii Latina

Klíčová slova: heslo, definice, přesný výraz, Emeritní, co znamená, co to je, pojem, přesný význam, wiki, Latina, význam slova, slovník, význam, vysvětlení, termín, Emeritní

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Emeritní? resp. co to je Emeritní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Emeritní, odpověď na dotaz co je to Emeritní?. Víte např. kdo to je Jan Patočka? Znáte a víte kdo je Křivák? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Latina. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.