Co je to?
Výraz, termín, definice slova Elementární. Co znamená odborný pojem Elementární z kategorie Latina?

Co je to Elementární? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Elementární

Elementární je pojem pocházející z latiny. Označuje cosi základního, jednoduchého, z čeho se složitější předměty, jevy nebo skutečnosti skládají či odvozují.
Slovo se používá v mnoha oborech, elementární jsou například chemické prvky, živly, funkce, částice, buňky a další. Je odvozeno ze slova elementum, čili prvek nebo písmeno. Prvek sám se nazývá element.

Význam slova, termín, co je to Elementární? Výraz, termín, definice slova Elementární. Co znamená odborný pojem Elementární z kategorie Latina?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu Elementární s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Elementární se nachází v sekci Latina

Klíčová slova: popis, význam, co znamená, definice, přesný význam, informace, synonymum, význam slova, Latina, význam pojmu, vysvětlení, Elementární, co to je, slovo, Latina

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Elementární? resp. jaká je definice slova Elementární? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elementární, odpověď na dotaz co je to Elementární?. Víte např. kdo to je Mentalista? Znáte a víte kdo je Rezident? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Elementární i v jiných kategoriích (než Latina). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.