Co je to?
Výraz, termín, definice slova Elementární. Co znamená odborný pojem Elementární z kategorie Latina?

Co je to Elementární? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Elementární?

Elementární je pojem pocházející z latiny. Označuje cosi základního, jednoduchého, z čeho se složitější předměty, jevy nebo skutečnosti skládají či odvozují.
Slovo se používá v mnoha oborech, elementární jsou například chemické prvky, živly, funkce, částice, buňky a další. Je odvozeno ze slova elementum, čili prvek nebo písmeno. Prvek sám se nazývá element.

Význam slova, termín, co je to Elementární? Výraz, termín, definice slova Elementární. Co znamená odborný pojem Elementární z kategorie Latina?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Elementární můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Elementární se nachází v kategorii Latina

Klíčová slova: formulace, pojem, Elementární, co znamená, definice, vysvětlení, Latina, popis, informace, význam pojmu, co to je, wiki, heslo, význam slova, Latina

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Elementární? resp. jaký je přesný význam slova Elementární? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elementární, odpověď na dotaz co je to Elementární?. Víte např. kdo to je Mentalista? Znáte a víte kdo je Rezident? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Elementární i v jiných kategoriích (než Latina). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.