Co je to?
Odborný výraz, definice slova Deficit. Co znamená pojem Deficit z kategorie Latina?

Co je to Deficit? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Deficit?

Deficit neboli schodek je označení něčeho chybějícího nebo něčeho v nedostačujícím množství. Často se mluví o deficitu státního rozpočtu, tedy o částce, která de facto označuje výši veřejného dluhu.

Význam slova, termín, co je to Deficit? Odborný výraz, definice slova Deficit. Co znamená pojem Deficit z kategorie Latina?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Deficit můžete sdílet s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Deficit je v sekci Latina

Klíčová slova: synonymum, slovník, co znamená, formulace, heslo, wiki, význam, popis, význam pojmu, popis, význam slova, termín, definice, přesný výraz, přesný význam

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Deficit? resp. co znamená slovo Deficit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deficit, odpověď na dotaz co je to Deficit?. Víte např. kdo to je Prelát? Znáte a víte kdo je Velký vezír? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Deficit hledat i v jiných kategoriích (než Latina) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.