Co je to?
Odborný výraz, definice slova Deficit. Co znamená pojem Deficit z kategorie Latina?

Co je to Deficit? Význam slova

Co znamená termín Deficit? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Deficit neboli schodek je označení něčeho chybějícího nebo něčeho v nedostačujícím množství. Často se mluví o deficitu státního rozpočtu, tedy o částce, která de facto označuje výši veřejného dluhu.

Význam slova, termín, co je to Deficit? Odborný výraz, definice slova Deficit. Co znamená pojem Deficit z kategorie Latina?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Deficit sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Deficit je v kategorii Latina

Klíčová slova: pojem, informace, wiki, vysvětlení, popis, význam, Latina, Deficit, přesný význam, synonymum, heslo, co to je, Latina, co znamená, slovník

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Deficit? resp. jaký je význam slova Deficit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deficit, odpověď na dotaz co je to Deficit?. Víte např. kdo to je Prelát? Znáte a víte kdo je Velký vezír? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Latina). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.