Co je to?
Odborný výraz, definice slova Deficit. Co znamená pojem Deficit z kategorie Latina?

Co je to Deficit? Význam slova

Co znamená termín Deficit? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Deficit neboli schodek je označení něčeho chybějícího nebo něčeho v nedostačujícím množství. Často se mluví o deficitu státního rozpočtu, tedy o částce, která de facto označuje výši veřejného dluhu.

Význam slova, termín, co je to Deficit? Odborný výraz, definice slova Deficit. Co znamená pojem Deficit z kategorie Latina?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Deficit? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Deficit je v kategorii Latina

Klíčová slova: význam slova, informace, wiki, význam pojmu, co znamená, definice, co to je, termín, Latina, Latina, slovník, popis, heslo, slovo, Deficit, význam

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Deficit? resp. co se skrývá pod slovem Deficit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deficit, odpověď na dotaz co je to Deficit?. Víte např. kdo to je Mentor? Znáte a víte kdo je Hasič? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Deficit hledat i v jiných kategoriích (než Latina) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.