Co je to?
Odborný výraz, definice slova Deficit. Co znamená pojem Deficit z kategorie Latina?

Co je to Deficit? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Deficit

Deficit neboli schodek je označení něčeho chybějícího nebo něčeho v nedostačujícím množství. Často se mluví o deficitu státního rozpočtu, tedy o částce, která de facto označuje výši veřejného dluhu.

Význam slova, termín, co je to Deficit? Odborný výraz, definice slova Deficit. Co znamená pojem Deficit z kategorie Latina?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Deficit s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Deficit se nachází v sekci Latina

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, význam, definice, Latina, přesný význam, slovník, co to je, termín, synonymum, Latina, význam slova, heslo, slovo, Deficit, wiki

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Deficit? resp. co označuje slovo Deficit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deficit, odpověď na dotaz co je to Deficit?. Víte např. kdo to je Pravičák? Znáte a víte kdo je Hasič? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Latina. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.