Co je to?
Odborný výraz, definice slova Deficit. Co znamená pojem Deficit z kategorie Latina?

Co je to Deficit? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Deficit

Deficit neboli schodek je označení něčeho chybějícího nebo něčeho v nedostačujícím množství. Často se mluví o deficitu státního rozpočtu, tedy o částce, která de facto označuje výši veřejného dluhu.

Význam slova, termín, co je to Deficit? Odborný výraz, definice slova Deficit. Co znamená pojem Deficit z kategorie Latina?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Deficit s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Deficit patří do kategorie Latina

Klíčová slova: vysvětlení, Latina, termín, synonymum, heslo, definice, význam pojmu, Deficit, wiki, pojem, přesný výraz, slovník, co to je, slovo, přesný význam, formulace

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Deficit? resp. co znamená slovo Deficit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deficit, odpověď na dotaz co je to Deficit?. Víte např. kdo to je Josef Klíma? Znáte a víte kdo je Hasič? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Latina). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.