Co je to?
Definice výrazu Ad hoc. Co znamená odborný pojem Ad hoc z kategorie Latina?

Co to je Ad hoc? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Ad hoc?

V různých oborech se můžete setkat s latinským termínem ad hoc. Doslova se to dá přeložit jako "k tomuto", ale většinou se používá překlad za "určitým účelem". Výraz ad hoc se může využívat v ekonomii, politice, počítačových technologiích nebo filozofii.
Ad hoc smlouvy se sjednávají za jediným účelem a ve většině případů se jedná o provizorní dohody. V počítačovém světě se o ad hoc mluví jako o spojení dvou rovnocenných prvků.

Význam slova, termín, co je to Ad hoc? Definice výrazu Ad hoc. Co znamená odborný pojem Ad hoc z kategorie Latina?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Ad hoc) můžete sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Ad hoc patří do sekce Latina

Co znamená pojem Ad hoc? Definice slova, termínu z Wikipedie

Ad hoc [ad hok] (někdy psáno ad-hoc) je latinský obrat, znamenající doslova „k tomuto“, překládaný jako „za určitým účelem“ nebo „pro tento jednotlivý (konkrétní) případ“.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Klíčová slova: definice, Latina, synonymum, význam slova, Latina, heslo, formulace, termín, Ad hoc, popis, co to je, pojem, slovo, význam pojmu, slovník

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Ad hoc? resp. jaká je definice slova Ad hoc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ad hoc, odpověď na dotaz co je to Ad hoc?. Víte např. kdo to je Veřejný činitel? Znáte a víte kdo je Dula? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Latina U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.