Co je to?
Definice výrazu Ad hoc. Co znamená odborný pojem Ad hoc z kategorie Latina?

Co to je Ad hoc? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Ad hoc?

V různých oborech se můžete setkat s latinským termínem ad hoc. Doslova se to dá přeložit jako "k tomuto", ale většinou se používá překlad za "určitým účelem". Výraz ad hoc se může využívat v ekonomii, politice, počítačových technologiích nebo filozofii.
Ad hoc smlouvy se sjednávají za jediným účelem a ve většině případů se jedná o provizorní dohody. V počítačovém světě se o ad hoc mluví jako o spojení dvou rovnocenných prvků.

Význam slova, termín, co je to Ad hoc? Definice výrazu Ad hoc. Co znamená odborný pojem Ad hoc z kategorie Latina?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Ad hoc doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Ad hoc se nachází v sekci Latina

Klíčová slova: slovo, wiki, popis, význam pojmu, přesný význam, význam, Latina, definice, formulace, informace, slovník, co znamená, Latina, Ad hoc, pojem, termín

Co znamená pojem Ad hoc? Definice slova, termínu z Wikipedie

Ad hoc [ad hok] (někdy psáno ad-hoc) je latinský obrat, znamenající doslova „k tomuto“, překládaný jako „za určitým účelem“ nebo „pro tento jednotlivý (konkrétní) případ“.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Ad hoc? resp. jaká je definice termínu Ad hoc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ad hoc, odpověď na dotaz co je to Ad hoc?. Víte např. kdo to je Janek Kroupa? Znáte a víte kdo je Pábitel? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Latina). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.