Co je to?
Definice výrazu Ad hoc. Co znamená odborný pojem Ad hoc z kategorie Latina?

Co to je Ad hoc? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Ad hoc?

V různých oborech se můžete setkat s latinským termínem ad hoc. Doslova se to dá přeložit jako "k tomuto", ale většinou se používá překlad za "určitým účelem". Výraz ad hoc se může využívat v ekonomii, politice, počítačových technologiích nebo filozofii.
Ad hoc smlouvy se sjednávají za jediným účelem a ve většině případů se jedná o provizorní dohody. V počítačovém světě se o ad hoc mluví jako o spojení dvou rovnocenných prvků.

Význam slova, termín, co je to Ad hoc? Definice výrazu Ad hoc. Co znamená odborný pojem Ad hoc z kategorie Latina?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Ad hoc můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Ad hoc je v kategorii Latina

Klíčová slova: wiki, přesný význam, slovník, informace, Latina, termín, pojem, Ad hoc, vysvětlení, synonymum, heslo, Ad hoc, Latina, význam slova, co to je, význam

Co znamená pojem Ad hoc? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Ad hoc [ad hok] (někdy psáno ad-hoc) je latinský obrat, znamenající doslova „k tomuto“, překládaný jako „za určitým účelem“ nebo „pro tento jednotlivý (konkrétní) případ“.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Ad hoc? resp. jaký je přesný význam slova Ad hoc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ad hoc, odpověď na dotaz co je to Ad hoc?. Víte např. kdo to je Sofie Chrtková? Znáte a víte kdo je Pábitel? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Latina Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.