Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Vodnice. Co znamená pojem Vodnice z kategorie Kultura?

Co to je Vodnice? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Vodnice?

Vodnice, jinak také brukev řepák vodnice, je druh kořenové zeleniny, která je pěstována pro chutné bulvy, popřípadě i listy. Vodnice má chuť připomínající kedlubnu nebo křen. Je jemná s mírně štiplavou příchutí.
Pokud je použita v kombinaci s dalšími potravinami, štiplavou chuť zcela ztratí. Jedná se o tradiční zeleninu, ještě před rozšířením brambor byla v Evropě významnou složkou stravy.

Význam slova, termín, co je to Vodnice? Odborný termín, výraz, slovo Vodnice. Co znamená pojem Vodnice z kategorie Kultura?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Vodnice můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Vodnice je v sekci Kultura

Klíčová slova: přesný význam, co to je, synonymum, Vodnice, informace, přesný výraz, popis, slovo, co znamená, definice, význam pojmu, termín, Kultura, význam slova, význam, heslo

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Vodnice? resp. jaká je definice slova Vodnice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vodnice, odpověď na dotaz co je to Vodnice?. Víte např. kdo to je Portáš? Znáte a víte kdo je Barbar? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Kultura. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?