Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Vodnice. Co znamená pojem Vodnice z kategorie Kultura?

Co to je Vodnice? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Vodnice?

Vodnice, jinak také brukev řepák vodnice, je druh kořenové zeleniny, která je pěstována pro chutné bulvy, popřípadě i listy. Vodnice má chuť připomínající kedlubnu nebo křen. Je jemná s mírně štiplavou příchutí.
Pokud je použita v kombinaci s dalšími potravinami, štiplavou chuť zcela ztratí. Jedná se o tradiční zeleninu, ještě před rozšířením brambor byla v Evropě významnou složkou stravy.


Co je to Vodnice? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Vodnice. Co znamená pojem Vodnice z kategorie Kultura?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Vodnice patří do kategorie Kultura

Klíčová slova: názvosloví, význam, synonymum, co znamená, informace, co je to Vodnice?, terminus technicus, přesný výraz, slovo, význam slova, přesný význam, wiki, definice, lexikon, formulace, termín, popis, odborné názvosloví


Pojem Vodnice je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Vodnice zkuste tyto odkazy

Hledat výraz Vodnice ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Vodnice ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Vodnice ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vodnice ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vodnice ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Vodnice ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vodnice například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Vodnice? resp. co se skrývá pod slovem Vodnice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vodnice, odpověď na dotaz co je to Vodnice?. Víte např. kdo to je Petr Vydra? Znáte a víte kdo je Elon Musk? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Kultura. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?