Co je to?
Výraz, termín, definice slova Trailer. Co znamená odborný pojem Trailer z kategorie Kultura?

Co je to Trailer? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Trailer?

Upoutávka na film, který filmaři teprve točí. Obvykle netrvá déle než tři minuty a veřejnosti ji filmaři představují i půl roku před připravovanou filmovou premiérou. Tvoří ji filmové záběry z prvního hrubého sestřihu již natočených scén, jež mají diváky nalákat na připravovaný film. Trailer, reklama na film, se pouští v kinech před promítaným filmem nebo jsou k dispozici ke stažení na internetu.

Význam slova, termín, co je to Trailer? Výraz, termín, definice slova Trailer. Co znamená odborný pojem Trailer z kategorie Kultura?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Trailer s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Trailer je v kategorii Kultura

Klíčová slova: popis, Trailer, Trailer, termín, definice, význam pojmu, formulace, synonymum, přesný výraz, Kultura, wiki, heslo, slovo, přesný význam, význam, Kultura

Ve Wikipedii se o heslu Trailer dozvíte následující

Trailer (kinoupoutávka, kinotrailer) je krátká, ne více než tři minuty trvající upoutávka na budoucí film, uvolněná až půl roku před premiérou a většinou ve formě sestřihu stěžejních nebo vizuálně nejzajímavějších částí. Jde vlastně o reklamu na film, ovšem určenou pouze pro kinosály. Kinoupoutávky jsou poté zpravidla využity ještě jednou, jako bonusové materiály na DVD.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Trailer? resp. co znamená výraz Trailer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trailer, odpověď na dotaz co je to Trailer?. Víte např. kdo to je Luděk Staněk? Znáte a víte kdo je Dolph Lundgren? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Trailer i v jiných kategoriích (než Kultura). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.