Co je to?
Výraz, termín, definice slova Thriller. Co znamená odborný pojem Thriller z kategorie Kultura?

Co je to Thriller? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Thriller

Thriller Je pojmenování literárního, filmového nebo televizního žánru, jehož cílem je diváka silně zaujmout, vzrušit, vyvolávat v něm silné pocity a udržovat ho v napětí. Má mnoho společných znaků s hororem nebo detektivkou, má však mít reálný základ a nevzbuzovat strach a hrůzu. Pro thriller je typický rychlý postup děje, akce a boj hrdinů proti záporným postavám.
Thrillery mají své hrdiny, většinou muže, ale stále přibývá i ženských hlavních postav. Děj se většinou odehrává v méně typickém nebo exotickém prostředí.

Význam slova, termín, co je to Thriller? Výraz, termín, definice slova Thriller. Co znamená odborný pojem Thriller z kategorie Kultura?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Thriller můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Thriller se nachází v kategorii Kultura

Co znamená pojem Thriller? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Thriller (z angl. thrill: otřást, vzrušit) je žánr filmu, knihy nebo televizního seriálu, který má u čtenáře nebo diváka vyvolat silné napětí a emoce. Thriller je žánr blízký hororu, s nímž často splývá.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: co znamená, termín, definice, význam, pojem, slovo, přesný výraz, Kultura, popis, heslo, Thriller, vysvětlení, co to je, formulace, slovník

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Thriller? resp. co to je Thriller? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Thriller, odpověď na dotaz co je to Thriller?. Víte např. kdo to je Žalobce? Znáte a víte kdo je Alkoholik? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Kultura). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?