Co je to?
Definice výrazu Sitcom. Co znamená odborný pojem Sitcom z kategorie Kultura?

Co to je Sitcom? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Sitcom?

Sitcom je zkratka pro oblíbený žánr situační komedie. Jedná se o zvláštní druh seriálu. Sitcom se odehrává v nenáročném prostředí a vystupuje v něm malý počet postav. Tyto postavy neprocházejí složitým vývojem a děj po skončení dílu bývá zpět ve výchozím stavu. Vše probíhá v realitě všedního dne, prostředí bývá zcela obyčejné nebo naopak nevšední.
Tento formát je původně rozhlasový, v současnosti se nejvíce využívá v televizi.

Význam slova, termín, co je to Sitcom? Definice výrazu Sitcom. Co znamená odborný pojem Sitcom z kategorie Kultura?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Sitcom patří do kategorie Kultura

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, termín, Kultura, informace, Kultura, Sitcom, pojem, Sitcom, význam slova, wiki, význam pojmu, co to je, heslo, slovo, význam

Co znamená pojem Sitcom? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Situační komedie nebo také z angličtiny zkráceně sitcom je specifický druh komediálního seriálu. Je pro něj charakteristický malý počet prostředí s rovněž malým počtem postav, které se v průběhu série vyvíjí jenom minimálně a děj jednotlivých dílů běžně končí ve statu quo, tedy stejném nastavení v jakém byl na začátku.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Sitcom? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Sitcom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sitcom, odpověď na dotaz co je to Sitcom?. Víte např. kdo to je Šemík? Znáte a víte kdo je Prorektor? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Sitcom i v jiných kategoriích (než Kultura). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?