Co je to?
Odborný výraz, definice slova Rustikální. Co znamená pojem Rustikální z kategorie Kultura?

Co je to Rustikální? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Rustikální

Rustikální by se dalo přeložit jako venkovský, selský, uzpůsobený životu na venkově. Toto slovo se používá nejčastěji v nábytkářském průmyslu, kde označuje nábytek ze dřeva, zhotovený zvláštním způsobem.
Pojem rustikální je možno najít i v popisu restaurací nebo kulturních zařízení, která jsou takovým nábytkem vybavena, navíc mohou mít i další doplňky, imitující původní venkovský styl, jako jsou otevřené krby, dlažby a podobně.

Význam slova, termín, co je to Rustikální? Odborný výraz, definice slova Rustikální. Co znamená pojem Rustikální z kategorie Kultura?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Rustikální s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Rustikální se nachází v sekci Kultura

Klíčová slova: heslo, Rustikální, formulace, synonymum, slovo, termín, pojem, vysvětlení, Rustikální, přesný výraz, slovník, Kultura, význam, informace, význam pojmu, význam slova

Co znamená pojem Rustikální? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Rustikální znamená selský, přiměřený venkovskému způsobu života. Dnes se užívá například u speciálně opracovaného nábytku ze dřeva a o stylových restauracích s takovým zařízením nebo i o dlažbách a obkladech imitujících původní a staré dlaždice.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Rustikální? resp. co vlastně znamená slovo Rustikální? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rustikální, odpověď na dotaz co je to Rustikální?. Víte např. kdo to je Jan Macháček? Znáte a víte kdo je Robert Kiyosaki? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Kultura). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?