Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Retro. Co znamená pojem Retro z kategorie Kultura?

Co to je Retro? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Retro

Retro je označení pro něco již minulého, zaniklého, starého. Jako retro móda se označují takové trendy, které byly v oblibě v minulosti a nyní se jejich obliba vrací. Nemusí ale jít o pouhé kopírování trendů, může se jednat o kombinaci starého a nového.

Význam slova, termín, co je to Retro? Odborný termín, výraz, slovo Retro. Co znamená pojem Retro z kategorie Kultura?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Retro patří do sekce Kultura

Klíčová slova: význam pojmu, popis, synonymum, informace, Retro, definice, přesný význam, Retro, Kultura, pojem, přesný výraz, vysvětlení, slovník, Kultura, heslo, význam slova

Ve Wikipedii se o termínu Retro píše následující

Retro je obecné označení pro něco minulého, zaniklého, bývalého, může se jednat o označení pro cokoliv zpět v čase. Může se jednat jak o předponu k jinému slovu tak i o samostatné slovo.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Retro? resp. jaká je definice termínu Retro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Retro, odpověď na dotaz co je to Retro?. Víte např. kdo to je Správce daně? Znáte a víte kdo je Utilitarista? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Kultura). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.