Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Retro. Co znamená pojem Retro z kategorie Kultura?

Co to je Retro? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Retro

Retro je označení pro něco již minulého, zaniklého, starého. Jako retro móda se označují takové trendy, které byly v oblibě v minulosti a nyní se jejich obliba vrací. Nemusí ale jít o pouhé kopírování trendů, může se jednat o kombinaci starého a nového.

Význam slova, termín, co je to Retro? Odborný termín, výraz, slovo Retro. Co znamená pojem Retro z kategorie Kultura?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Retro? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Retro je v kategorii Kultura

Klíčová slova: přesný výraz, význam, co znamená, termín, přesný význam, popis, wiki, Kultura, význam pojmu, význam slova, slovo, definice, synonymum, formulace, Kultura, informace

Co označuje termín Retro? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Retro je obecné označení pro něco minulého, zaniklého, bývalého, může se jednat o označení pro cokoliv zpět v čase. Může se jednat jak o předponu k jinému slovu tak i o samostatné slovo.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Retro? resp. jaký je význam pojmu Retro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Retro, odpověď na dotaz co je to Retro?. Víte např. kdo to je Gejša? Znáte a víte kdo je Utilitarista? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Kultura). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.