Co je to?
Odborný výraz, definice slova Prank. Co znamená pojem Prank z kategorie Kultura?

Co je to Prank? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Prank?

Prank lze z angličtiny přeložit jako žert, vylomeninu, rošťárnu. Jedná se o určitý a oblíbený způsob, jak někoho nachytat a takzvaně si z něj vystřelit. Tyto chytáky, zesměšnění nebo vtípky jsou pečlivě připravené a natáčejí se a zveřejňují.
Jejich cílem není postiženému ublížit, ale autoři pranku se snaží spíše své okolí pobavit. Nejde jim tedy ani o obohacení ani o zlý úmysl. Ne vždy se toto podaří a mnohé pranky mohou být až kruté nebo na hranici zákona.

Význam slova, termín, co je to Prank? Odborný výraz, definice slova Prank. Co znamená pojem Prank z kategorie Kultura?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Prank se nachází v kategorii Kultura

Klíčová slova: přesný výraz, co to je, formulace, definice, termín, Prank, vysvětlení, pojem, popis, slovník, přesný význam, význam pojmu, wiki, Prank, Kultura, heslo

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Prank? resp. co přesně znamená slovo Prank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prank, odpověď na dotaz co je to Prank?. Víte např. kdo to je Logistik? Znáte a víte kdo je Recep Tayyip Erdogan? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Kultura. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.