Co je to?
Definice výrazu Performance. Co znamená odborný pojem Performance z kategorie Kultura?

Co to je Performance? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Performance?

Performance znamená česky "vystoupení", přičemž tím máme na mysli nějaké vystoupení umělců určené pro veřejnost, pro publikum. Patří sem různá divadelní vystoupení, balet, taneční vystoupení, koncerty různých hudebních žánrů nebo třeba muzikály. V současné době často dochází k prolínání žánrů, což znamená, že divadlo může být oživeno tancem či zpěvem a podobně.

Význam slova, termín, co je to Performance? Definice výrazu Performance. Co znamená odborný pojem Performance z kategorie Kultura?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Performance můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Performance je v sekci Kultura

Klíčová slova: význam slova, informace, co to je, Kultura, význam pojmu, definice, Performance, přesný výraz, slovo, heslo, Performance, Kultura, wiki, termín, význam, formulace

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Performance? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Performance? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Performance, odpověď na dotaz co je to Performance?. Víte např. kdo to je Pavel Bém? Znáte a víte kdo je Nevlastní sourozenec? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Kultura. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.